Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha letöltöttem a Sims 3...

Ha letöltöttem a Sims 3 alapjátékot és hozzá a kiegészítőket (A világ körül, Állomások, Leszáll az éj, Nemzedékek, Házi kedvencek) és feltelepítettem őket frissítéssel, hogy tovább?

Figyelt kérdés
Úgy csináltam,hogy feltelepítettem mindent és csak frissítettem mindet telepítés után,crack nélkül.Tehát akkor most az összeset crackelnem kell,vagy hogy kell...Vagyis,hogy most a Sims 3 alapjáték mappájába sorba rakjam be a crack fájlokat vagy mindent a saját mappájába crackeljek..Segítsen valaki,de olyan aki már telepítette mindet és működött is neki!Előre is nagyon köszönöm!:)))
2011. okt. 31. 15:08
 1/2 anonim válasza:
igaz én a sims 2-vel csináltam így és nem egyszerre, de én az összes kiegészítőt megcrackeltem(minden crack fájlt a saját kieg.főkönyvtárába kell tenni ha jól tudom) és nekem működött :)
2011. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..megpróbálom remélem működni fog úgy is..:)))..Mert a Sims 2-nél én is úgy csináltam ahogy írtad és működött mindegyik kiegészítő.:)))
2011. okt. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!