Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bios lehetséges visszaállítani...

Bios lehetséges visszaállítani alap helyzetbe?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne pontosan a kérdés hogy xxx problémám van a bios-al és hogy van-e olyan opcio/lehetőség ami az alap beállitásait visszahozza?


MInt pl: játékoknál vissza tudod hozni az alap beállitásokat pl: w,a,s,d-vel megy stb...


2011. nov. 1. 16:53
 1/6 csapo1002 ***** válasza:
Igen, lehetséges. Magában a BIOS-ban. Vagy az alaplapon BIOS-resettel, vagy az alaplapi elem kivétele kb. fél órára.
2011. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem és azt is elárulod hogyan? :D
2011. nov. 1. 17:27
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Szed elő az alaplaphoz kapott kis könyvecskét olvasgasd kicsit valószínűleg találsz benne valami CMOS clear vagy hasonló jumpert na kövesd az ott leírtakat vagy ha annyira indul a gép hogy lásd a biost ott találsz valami olyasmit hogy load default settings

de ha írnál egy lapalap típust akkor szerintem könnyebben tudnánk segíteni

2011. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alaplap Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H sAM3 DDR3

Memória foglalat: DDR3

Processzor foglalat: AMD AM3

Videókártya foglalat: PCI-Ex 16x v2.0

Integrált videókártya: Radeon HD 4200


Könyvecskét nem kaptam csak drivert...

2011. nov. 1. 20:25
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Leírás pld it:

[link]


a 33 oldalon találod ami neked kell CLR CMOS

2011. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 smarc szabo válasza:
Sziasztok nincs kep meg semmi mert en balek elnyomtAm valamit a bioszban de ha teszek bele videokartyat akkor van kep de nagyon rossz hogyan tudnam azt vissza allitan alaphelyzetbe az egeszet??? GA-MA78LMT-S2 Az alaplapom eloreis koszi a segitseget
2012. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!