Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatok le a gépről?

Hogyan szokhatok le a gépről?

Figyelt kérdés
Napról napra állandóan internetezek...hétköznap suli után leülök a gép elé,megtanulok 9-ig gépezek.Hétvégéken felkelek,8 felé leülök a géphez,van amikor meg se állok(ebéd,reggeli,wc...stb kivétel),aztán vagy megint 9-ig gépezek.Hogy szokhatok le?
2011. nov. 1. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy leszoktam ? :D
2011. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most mire írtad?
2011. nov. 1. 20:19
 3/10 anonim válasza:
Próbáltad már a World of Warcraftot?
2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőzz be vagy drogozzál...én az elsőt ajánlom!
2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aha...csak még az én koromba a csajok nem a belsőre,hanem a külsőre mennek,és cigizni 18 éven alul nem lehet:P

Nem is fogok...és én azt kérdeztem hogy szokhatok le,nem hogy foglalhatom el magam gép helyett

2011. nov. 1. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
"cigizni 18éven alul nem lehet" :D de édes :D
2011. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig mind a kettő leszoktat (gépre nem is fogsz gondolni)...igaz a drogok hosszútávon nem érik meg a kockázatot (mondjuk lehet a barátnő sem).

Lényeg, hogy valami változás kell történjen körülötted...mondjuk eladod a géped (vagy körbekeríted villanypásztorral) és eljársz helyette tekézni vagy a sakk klubba. Ha külső hatás nem befolyásol (itt akár kérhetsz szülői segítséget, biztosan kitalálnak neked más elfoglatságot...pl mosogatás, takarítás, bevásárlás, rendrakás stb), akkor fejben kell eldönteni és komoly akaraterővel kell hozzá rendelkezni...

2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak úgy tudsz leszokni a gépezésről ha elfoglalod magad valami mással, Én személy szerint a Rejtő Jenő regényeit ajánlanám.
2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Tizennégy karátos autó című regény egy nagyon jó könyv, merem ajánlani.Utána meg jöhet a többi regény, és már csak nagy ritkán fogod használni a gépet.
2011. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó 2:Lehet hogy egy személy vagy,de ti vagytok a legnormálisabbak,akik ebbe a kérdésbe írtak.Köszönöm,a könyveket,regényeket kipróbálom!
2011. nov. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!