Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7em van, és Xp telepít...

Windows 7em van, és Xp telepítő cd. össze lehet hozni a kettőt? Fontos

Figyelt kérdés
Rá tudom telepíteni a 7re az xp -t?Nem nagyon értek a gépekhez, bocsi ha butaságot kérdeztem, de nem vagyok tisztába ezzel.Ha rá lehet akkor hogyan?Mert sajnos csak xp telepítő cd-m van, beraktam a gépbe, és nem tudok rá klikkelni a telepítésre...Köszönöm előre is a normális válaszokat
2011. nov. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rá! WIN7 helyett kell XP vagy mind a kettő kell?
2011. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor NE állj neki XP-t telepíteni! Hacsak nem vagy azon a szinten, hogy megvan minden driver rá, ami kell, vagy külön partíción, vagy külön cd-n.

Indítsd újra a gépet úgy, hogy az xp lemez benne van, aztán kövesd az utasításokat.

itt minden részletesen le van írva:

[link]

2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fehersrac válasza:


Mi az hogy rá! WIN7 helyett kell XP vagy mind a kettő kell?-



helyette kell xp!

2011. nov. 2. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ott a második válasz, de tényleg te csak akkor csináld ha nagyon muszáj...
2011. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, xp drivereknek nézz utána előbb, hogy aztán ne káromkodj... :))
2011. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!