Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az XBOX és a...

Mi a különbség az XBOX és a Play Station között?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek ehhez. A lényeg az, hogy szeretném meglepni a gyermekem egy "izével", ami TV-re csatlakoztatható játék, 2 "szintén izé" van hozzá, hogy ketten is lehessen játszani vele.

(Olyan válaszokat nem kérek, hogy milyen hülye vagyok, ugyanis tudnék én is olyat kérdezni, hogy ne tudjanak rá válaszolni.) Tehát csak normális, segítőkész emberek válaszát várom. Minden normális hozzászólást felpontozok. Köszönöm.


2011. nov. 2. 19:47
 1/7 mate0117 ***** válasza:

mind a kettő játkégép....

a play station 3- asat ajánlom mert sokkal szebb a játékok grafikája....

viszont xbox360-hoz meg van az úgynevezett kinect ami annyit tesz hogy néhány játékot a saját testeddel tudsz irányítani....

további infó:

[link]

[link]

2011. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Óóóó. Köszi szépen! Technikailag lemaradtam.

És hogy hívják azt, amivel kézben játszanak, téglalap alakú és szintén játék, de nem az a régifajta ami téglákat dobál le. Normális játék. (a nap találós kérdése) :)

2011. nov. 2. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked a fő különbség az, hogy vannak exkluzív játékok, amik csak az egyikre vagy csak a másikra jelennek meg. Egyébként mindkét gép egy játékkonzol, ugyanarra találták ki őket, nem sok különbség van köztük (már ha a felhasználó szemszögéből nézzük). Bármelyiket veszed, örülni fognak.
2011. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mate0117 ***** válasza:

az amire te gondolsz az a PSP(play station portable)...

[link]

2011. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam! Köszi! Mégis melyiket ajánlanátok? Sőt nem utolsó szempont, hogy melyikhez olcsóbb a játék.
2011. nov. 2. 20:24
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 20:20

Tényleg erre gondoltam. Akkor már három közül nem tudom, hogy melyiket vegyem meg. :(

2011. nov. 2. 20:25
 7/7 mate0117 ***** válasza:

mindegyikre drága a játék... :(((

de én akkor is a ps3-at ajánlom...

2011. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!