Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tábla PC vagy Apple Ipad?

Tábla PC vagy Apple Ipad?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, és melyiket érdemes megvenni? :)
2011. nov. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Azt ugye vágod h egy iPad árából egy elég komoly kis számítógép is kijön?

Túlárazott szarok az Apple termékek...

2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
40ezerbôl össze is hoztam egy konfigot de majd közeleg a fôsuli és vmi hordozhatóban gondolkodom. 88ért is láttam már gamer laptopot is. Érdemes elôször tábla pc-t venni ès késôbb lecserélni laptopra? :D
2011. nov. 4. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3. éves egyetemista vagyok . És sokat gondolkoztam mostanság azon , hogy mit vegyek magamnak . Van egy laptopom de halál lassú , és azon gondolkoztam , hogy macbook pro , vagy ipad 2 (nekem kb mindenem apple én ebbe hiszek , senki ne sznobozzon és senki ne uripi**ázzon le , véleményem szerint megvásárolható áron vannak , és én nagyon szeretem a céged pedig volt már egy két egyéb okostelefonom gépem stb mind1) Hihetetlen gyors az Ipad 2 . Végül ugyan macbook pro lett belőle , amit imádok , de biztosra veszem hogy rövid időn belül beruházok egy pad ra is . Viszont mindenképp azt tudom javasolni , hogy még mindig inkább gép mint tabletek (samsung 10.1) vagy Ipad 2 . Netezésre szuper a pad pl. de ha egy prezentációt kell valamiért csinálnod , akkor kösd fel a gatyád :P Remélem segítettem üdv.
2011. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat segített, köszi :)
2011. nov. 8. 14:10
 5/6 anonim válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, mint az urip*csa, így én lehetek akár urif@sz. A viccet félretéve én is egyetemista vagyok és kezdetben vettem magamnak egy akkor még nagyon menő lapost, azzal csak az a baj, hogy k*rvanehéz egész nap cípleni és már lassú is, töltő nélkül meg max 30 percet megy. Szóval vettem egy iPad2-t (kb 3 hónapja) hozzá egy kis homár tasit és jó is. Ebben a gépben mindenem benne van, ami kellhet a sulihoz a jegyzetektől kezdve az 500 oldalas könyvekig minden. Hihetetlen gyors, az aksija simán kibír 8-10 órát és ugye egy-egy unalmasabb előadáson ellehet vele csapni az időt. Eddig nem voltam Macb*zi, de lehet, hogy márkát váltok, mert az Apple a többi konkurens márkával szemben olyan, mint a kocsik között a Rolls Royce - verhetetlen.
2011. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi még azzal kiegészíteném, hogy senki ne higgye azt, hogy az iPad kivált egy lapost vagy egy asztali pc-t, mert nem. Akinek fontos, hogy izmos programokat és játékokat futtasson, az ne vegye meg ezt, de aki főleg csak az online-tartalmak miatt használ sz.gépet annak tökéletes választás
2011. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!