Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináltam a gépemmel?...

Mit csináltam a gépemmel? Segííítssééég

Figyelt kérdés
Újra akartam este telepíteni win xp-t és a formázásra mentem rá a c meghajtót választottam, aztán elkezdte telepíteni meg is csinálta ... újra indítottam minden eltűnt!!!!csak egy pár soros angol szöveg jön ki amibe benne van hogy lépjeűk boot menübe f11 el de nem megy nem csinál semmit, mit tettem hogy hozhatnám helyre?????légyszíves segítsetek
2011. nov. 3. 07:32
 1/4 anonim válasza:

A C:/ meghajtóra volt telepítve az operáció rendszered valószínűleg, ezért a C:/ formázásával törölted annak fájljait, ezért bootoláskor nem tud mit betölteni.

Kérj valakitől egy op.rendszer telepítő CD-t, és rakd újra az op.rendszert! (vagy kérj meg valakit, hogy csinálja meg.)


Ja és a legfontosabb:


vésd a csöpp kis eszedbe, a C:/-t soha nem formázzuk!

2011. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakoztasd egy másik géphez a merevlemezed, ahol egy másik merevlemezen már van operációs rendszer, és ott nem C-ként fog működni a merevlemezed. Ott meg tudod csinálni a formázást rendesen, és aztán rá tudod rakni a Windows/Linuxot, amit akarsz.
2011. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért szidjátok. Hiszen ezt akarta. Telepíteni. Azt jól is csinálta, Boot a CD-ről, "C" formázása, ide oprendszer telepítése, csak az újraindítás után ezek szerint semmi nem jött be és ez a gond... Legalább is én ezt olvasom ki belőle... Próbáld másik CD-ről, nincs ötletem...
2011. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm szépen.

sikerült megcsinálnom:)

2011. nov. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!