Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a sims3?

Miért nem indul a sims3?

Figyelt kérdés
Láttam itt már pár kérdést ami ehhez kapcsolódik. A problémám az lenne, hogy elindítom a játékot és kiirj, hogy nem tudjál megerősiteni h a sims 3 jogtiszta másolatával játszom e. Csakhogy egyiknap még minden jó volt másnap meg mrá ezt irta ki. Láttam itt, hogy crackelni kell. Nekem már crackelve volt.. de modnom lehet van vele vmi crackele mégegyszer:S akkor se sikerült. Uninstalláltam, feltelepítettem mégegyszer crackaeltem meg minden elinditottam és jó volt. Most újra el akartam indítani és ma már megint nem jó. Mi lehet a baj? Valaki segítsen :((
2011. nov. 3. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a vírusirtó vírusnak érzékeli a cracket...gyakori eset. Nem tudom, milyen vírusirtód van, de próbáld meg a kivételek közé rakni a játék mappáját.
2011. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!