Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok egyesíteni több...

Hogy tudok egyesíteni több ISO fájlt?

Figyelt kérdés
Filmekről lenne szó, nevezetesen Gyűrűk Ura Trilógiáról, a részek (gondolom mert DVD5-re szánta a feltöltő) 4 GB-osak, és ebből van részenként 3-4. Ezeket szeretném egy ISOba tenni. Lehetséges? Ha igen, hogy?
2011. nov. 3. 19:52
 1/3 Jenci ***** válasza:

Nem tudom,hogy miért nem a DVD-s verziót tette fel a kedves feltöltő.

Ha jól értem,akkor egy-egy rész 3-4 db ISO-ban van.Ha a struktúra dvd-s--tehát vob fájlokból áll--,akkor én a DVD Shrink programmal összeilleszteném egyenként,és elmenteném.

Ha nem dvd struktúrás,akkor meg valamilyen más programmal--pl virtualdub,nero vision--csinálnék dvd-t.

2011. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak *.iso fájlok is és epizódonként 1-1 *.vob fájlok is. Akkor ez az a struktúra DVD és csak DVDShrinkkel egymás mellé tegyem?
2011. nov. 4. 06:42
 3/3 Jenci ***** válasza:
Tehát ha mondjuk az 1.rész több iso-ban van,amelyek vob fájlokból állnak,akkor csak DVDShrinkkel összeilleszted és elmented.Ugyanígy a többit is.
2011. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!