Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon hol lehet...

Ezen az oldalon hol lehet beágyazási kódot kérni?

Figyelt kérdés
[link] Mint a mixpodnál ugye ott úgy kell, és ezen hogyan? Mert nem találom sehol. És mégegy, hogy kell elmenteni a zenéket amiket összeszedtél? Válaszokat öszönöm előre is, fontos.
2011. nov. 4. 14:20
 1/4 A kérdező kommentje:
köszönöm*
2011. nov. 4. 14:20
 2/4 2xSü ***** válasza:

Nem látok beágyazási lehetőséget. Szerintem nincs is ilyen szolgáltatása a honlapnak.

Az elmenteni alatt mit értesz? Hogy megjegyezze a honlap? Vagy a böngésződ? Vagy le akarod menteni mp3 formátumban?

2011. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hát csomó mindenkinél láttam ilyet, mint az oldalon van az a csík, na és azt láttam blogokon meg tumblr stb, és úgy értettem, hogy a számlistát hogy kell menteni, de most beléptem, és magától elmentette, úgyhogy ez oké, csak a kódot kéne valahogy megtalálnom. :S
2011. nov. 5. 16:59
 4/4 A kérdező kommentje:
ÁÁ már megvan hogy kell :D
2011. nov. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!