Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy cimem amit le szeretné...

Van egy cimem amit le szeretnék tölteni és nem tudom hogy kell; olyat még nem csináltam . Avval hogyan kell letölteni?

Figyelt kérdés
Regisztálni kel? Ingyen működik? A cim:fenopy.eu/torrent/COPPELIA+at+¬the+BOLSHOI+05+29+11+HDTV+720p¬+AC3+5+1+MME/NzA0ODY2NQ
2011. nov. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A torrent használata, vagy a torrent letöltés kifejezéseket guglizd meg, és olvasd.


Keresd még a HSz-t

[link]

2011. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

a magyar nyelv szépsége.

ha teljesen hibásan írod a betűket egymás után akkor is majdnem értelmezhető a szó és a mondat.

de azért a stílusodon jót nevettem :D


tessék itt mindent megtudhatsz a témáról.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A privát üzenetedben látom, a gyakoroltad a helyesírást, tudsz te, ha akarsz! :)


Remélem elolvastad a torrent használatát.

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=torrent&kate..

[link]


A 'COPPELIA at the BOLSHOI' torrentet letöltöd és a torrent kliensben megnyítod, ami majd a filmet letölti.

(nem lesz gyors, sajnos csak 2 seeder van)



ui.:

Ez egy HD és mkv formátum, nem DVD, ezért ezt normál asztali dvd lejátszón nem tudod majd lejátszani.

2011. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!