Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 otthoni csoport jelszó?

Windows 7 otthoni csoport jelszó?

Figyelt kérdés

Van két laptop itthon, az egyiken be lett állítva egy otthoni csoport egy jelszóval, a másikkal pedig szeretnék csatlakozni ehhez az otthoni csoporthoz, de nem tudom a jelszót. Na már most ezt megnézni sem tudom, mert nem nyitja meg azt a menüpontot amiben meg lehet nézni meg ki lehet nyomtatni, megváltoztatni sem tudom és a csoportból sem lehet kilépni hogy a másik laptop által létrehozott csoporthoz csatlakozzak.

Van esetleg valami rejtett fájl a windowsban, ahol ez megtalálható? Az újratelepítés nem megoldható.


2011. nov. 4. 22:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
2011. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez világos, de nem nyitja meg a gép ezt a menüpontot ha rákattintok. Ezért kérdeztem, hogy nincs-e valahol benne egy fájlban ez a jelszó.
2011. nov. 5. 14:07
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Így próbáltad már?

Start--> Számítógép:

[link]

2011. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!