Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell beállítani egy...

Hogyan kell beállítani egy routert?

Figyelt kérdés
Annyot tudok hogy felmegyek az ip címére és ott tudom. De ott miket kell?
2011. nov. 5. 08:08
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
2011. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én meg agyműtét szeretnék csinálni,hogyan kell

annyit tudok,hogy valahogy föl kell nyitni a koponyáját a páciensnek

2011. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én meg fel akarlak rúgni mert egy ritka nagy tahó vagy. Hogy kell? Azt tudom hogy egy jól irányzott rúgással le kell téged terítenem de nem tudom hogy mennyi ideig és hogy tapossam utána azt a féreg arcod.
2011. nov. 5. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:

" Annyot tudok hogy felmegyek az ip címére és ott tudom. De ott miket kell? "


gyakorlatilag nulla tudással rendelkezel erről a témáról,így esélyed sincs ,hogy meg tudd csinálni te ,jobban jársz ha áthívsz egy okos embert

2011. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Hát, ha ha még a fent általam linkelt leírást sem képes elolvasni, illetve azt se mondja meg milyen router -e van és milyen Internet előfizetése, akkor elég sanszos, hogy nem tudja egyedül megoldani.
2011. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mobilról írok ezért most nem tudom megnyitni az oldalt de neked köszi

Havernak csinálom meg, az egyik egy tp-link, azt sikerült beállítanom csak resetelte és most megint. A másikról fogalmam sincs.

2011. nov. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!