Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A gép jól megy...

Mit csináljak? A gép jól megy de a monitort nem tudom használni mert kiírja hogy No Signal utána pedig Power Saving.

Figyelt kérdés
Pedig már minden csatlakozót megnéztem és rendben van nincs kicsúszva, kilazulva semelyik és mégse működik. Olyan mintha ki lenne kapcsolva. Nem vagyok egy nagy gép zseni, úgyhogy légyszíves segítsetek! Most is az ismerősöm telefonjáról írok, de egy esszét kéne megírnom de az itt nem megy. Köszi !
2011. nov. 5. 11:24
 1/1 ArnTattoo válasza:
Sok dolog lehet hiba forrás. Elsőnek is egy működőképes másik számítógéppel kell kipróbálni hogy kiderüljön hogy nem a monitorral van gond. Ha a monitor működik akkor a videokártyával lesz a gond . De jobb ha elviszed egy számítástechnika boltba ahol megvizsgálják ez pár ezer forintból meg van. Ez a legbiztonságosabb. :D
2011. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!