Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Facebookon van egy srác akit bejelöltem még rég...egyik képét lementettem és most megint megakarnám keresni a srácot, de még nem jelölt vissza és a nevére sem emlékszek már:S vmi bonyorult volt:S...hogyan tudnám megkeresni fb-n?...azt tudom h egyik évben a Leghelyesebb magyar Srác szépségversenyen találtam meg a képét...de csak a nyerteseket találom meg..honnan tudnám megkeresni a nevezőket is?(ez tavaly volt) ha vkinek megvan a névsor kérem adja le nekem, vagy tanácsot adjatok h hogyan tudnám megkeresni...(fontos, mert egy rokonom elvileg...hosszú a sztori de fontos lenne megtalálnom)

előre is köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és segít:) Persze a segítőknek megy majd a zöld kezecske :D


2011. nov. 5. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem nevezted át a képet akkor könnyű dologd lesz... keresd meg a képet majd a kép nevéből szedd ki a harmadik számsorozatot az alsóvonaltól az alsóvonalig... majd és nyisd meg a böngésződ majd azt a számsorozatot ird be ezen link végére: [link]


utánna enter és az adatlapján leszel... :)

2011. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!