Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elegendőek a gépem paraméterei...

Elegendőek a gépem paraméterei a Sims3 futtatásához?

Figyelt kérdés

Vennék egy gépet a neten és nekem fontos lenne hogy tudjak rajta játszani, csak nem értek hozzá. Megnézné nekem valaki hogy alkalmas-e az adatok alapján a Sims3 futtatásához?

Adatok:

Acer Aspire 5520G-7A3G25MI laptop eladó!

Kijelző: 15,4 col WXGA (1280 x 800), CrystalBrite Processzor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core TK-57 (1,9 GHz, 512 KB) Memória: 1 GB + 2 GB DDR2 (2 x SO-DIMM, max. 4 GB) Merevlemez: 250 GB, 5400 RPM, SATA Optikai meghajtó: DVD Super Multi Videókártya: NVIDIA GeForce 8400M G, 128 MB WiFi: 802.11b/g Kártyaolvasó: SD, MMC, MS, MS PRO, xD Interfész: 1 x CIR, 1 x DVI-D (HDCP-vel), 1 x ExpressCard/54, 1 x fejhallgató, 1 x IEEE 1394, 1 x LAN, 1 x mikrofon, 1 x modem, 1 x S-Video, 1 x VGA, 1 x vonalbemenet, 4 x USB 2.0 Webkamera: 0,3 megapixel Akkumulátor: 8 cellás Tömeg: 2,75 kg Op. rendszer: Windows Vista Home Premium


2011. nov. 6. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy az eladó ezt a választ írta a kérdésemre: "...a megfelelő hűtésre kell odafigyelni, javaslok egy laptophűtőt, ne legyen ezer oldal egyszerre megnyitva feleslegesen, játék csak módjával mert ez a konfig ahhoz gyenge és ebben a formában szerintem nem lesz gondja a géppel ...."
2011. nov. 6. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
A Sims3 bőven el fog rajta futni. A volt gépemen ami olyan 8 éves azon is simán futott. Az más kérdés, hogy mi más fog még menni rajta.
2011. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom, az oké hogy menne rajta meg minden, de ez önmagába elég kevésnek tűnik. Minimális beállításokkal egyébként rendesen menne, de ha komolyabban akarnád nyomni akkor nem hinném hogy bírná.

Mivel írtad hogy a hűtésre figyelni kell így lehet már ez a játék sok lenne neki és a hűtés meg gyenge hozzá, ez egy tipikus laptop (betegség) hogy sokan leküldik a hűtőt benne főleg ha nem tudják megfelelően tárolni a gépet használat közben , akkor viszont könnyen behalhat. Külső laptop hűtőt mindenképp vegyél rá de abból is olyat ami nem USB ről megy hanem rendes hálózati áramról mert azok érnek is valamit.

2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szóval akkor futni fog rajta akár egész jól is, csak figyeljek oda a hűtésre. :)
2011. nov. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!