Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám akadt a...

Olyan problémám akadt a gépemmel, hogy befagy ugy hogy az egér se mozdul, és csak a reset segít rajta. Vírus nincs rajt leellenőríztem. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez pont ráillik vagy 187 féle hibára... Felsoroljam:)
2011. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazából, ma kezdődött ez a probléma.10 perc alatt 8x kellett resiznem.de mindíg csak valamilyen alkalmazás indításánál.pl: vírusírtó.pl: töredezettségmentesítő,pl:játékok.
2011. nov. 6. 16:23
 3/11 A kérdező kommentje:
plusz ma meghalt a vinyom is.de hogy mitől azt nem tudom.egyszercsak kikapcsolt a vinyó.se telepítés se semmi.benyomom a gépet megy 2mpig a vinyo és leáll..
2011. nov. 7. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A szervizbe is látják és bemérik a géped, nem gondolod, hogy így látatlanba bárki megmondja, hogy mi a baja?
2011. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gondoltam lesz egy olyan NORMÁLIS ember aki PRÓBÁL segíteni és NEM bunkózik :) de köszönöm a segítséget ^^
2011. nov. 8. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
NORMÁLIS vagyok és nem bunkózok. Szerinted miért nem válaszol senki? Egy ilyen általános kérdésre senki nem tud érdemleges választ adni, de már én is megbántam, hogy válaszoltam...
2011. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen csak nem így kéne fogalmazni ha vki segítséget vár.De már nem lepődök meg az embereken :)
2011. nov. 10. 01:12
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos ez igy tényleg nem mond sokat. bármi lehet. táphiba, vagy akár merevlemez hiba is. probáld meg csökkentett modban inditani, ha az sem segitt rakj fel uj windowst , ha az sem segitt, akkor szerviz.
2011. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ujrarakni sem engedte mert kiirta hogy CDBOOT:MEMORY OVERFLOW ERROR :S most csak porosodik a gép.:S
2011. nov. 10. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
vidd el szervizbe. megmondják mi a baja, és ha nincs rá pénzed akkor nem csináltatod meg azonnal.
2011. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!