Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy hülye játékot...

Letöltöttem egy hülye játékot amit nem tudok törölni egy forma 1-es játék és ráadásul a gép folyamatosan kiírja hogy a lemez megtelt törölni kell de hogyan? Köszi a segítséget

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 17:35
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Virus found! :DDD
2011. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy tele van a lomtárad. a lomtárad az ahova azok a programok kerülnek,amiket kitöröltél. erre azért van szükség, hogy ha valamit véletlen törölsz, akkor az ne vesszen el. A lomtárat megnyitod, és néhány programra rákkattintasz a jobb oldali egérgombal, majd a "törlés" re kattintasz. nem árt most így egy kicsit többet törölnöd mert gyorsabb lesz a géped, és nem kell minden nap megnyitnod a lomtárat.

hát ennyi, bocsi ha rosszul mondtam , windows 7 em van, de aszthiszem windows xp-n is így megy.

2012. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!