Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone-ra vagy iPod touch-ra...

IPhone-ra vagy iPod touch-ra lehet internetelérés nélkül alkalmazásokat letölteni az app store-ból?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy lehetne?
2011. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem lehet
2011. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
OK. kösz
2011. nov. 6. 18:45
 4/10 anonim válasza:
Végülis lehet. Csak akkor egy interneteléréses pc kell. A gépröl is lehet ituneson keresztül letölteni. Utana meg felrakni a telora.
2011. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hogy találsz ki ilyen hülyeséget nem nélkül egy olyan telefonon már semmit nem lehet csinálni!

Hiába csili vili külső meg villogás veled de egy Iphone tudása net nélkül egyenlő egy papírlap tudásával!

Szerintem szerezz rá valami net csomagot mert így nem sok mindenre mész vele ! ... :/

2011. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neki nem a tudása miatt kell, hanem villogni. Amúgy net nélkül tényleg szinte meg se lehet vele moccanni. De ez igaz az összes mai okostelóra.
2011. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kösz a váalat (szerintem ennyi elég lesz :) ja és utolsó, ne magadbol indulj ki
2011. nov. 7. 17:43
 8/10 anonim válasza:
miért van az h az iphone-t használók hülyék a számtechez csak azt hajtják h apple igy apple úgy de amikor valami kis számítástechnikai gondjuk van nem tudnak szart se csak jönnek az izetlen gyökér kérdéseikkel aki meg androidod használ az meg álltalában vágja a témát. Jó persze mind2 oldalon vannak kivételek de én ugy veszem észre h az almafanok tudatlanabbak
2011. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem meg semmilyen apple kütyüm nem volt, és felettem egy kerdest, most mi van?
2011. nov. 10. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:

jajj ne halgass rá , attól h most vásároltál 1x okostelót nemkell azonnal vágnod , nem mindenki született processzorral a segge alatt .


Kell hozzá internet , énis egy jó 1giga/2 netcsomagot ajánlok az iphone hoz

2011. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!