Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatot szeretnek vasarolni,...

Nyomtatot szeretnek vasarolni, de nem igazan ertek hozza (juk)?

Figyelt kérdés

Igazabol azt mar eldontottem, hogy Canon tipusu nyomtatot fogok venni, de nem igazan tudom, hogy melyik lenne a jo valasztas. Lenyegeben ahhoz kene, hogy ezt-azt ki tudjak nyomtatni (mint pl oneletrajz, szamlak, jegyek stb., mindez fekete-feher), illetve tudjak aranylag jo minosegben fenykepet nyomtatni (ez fontosabb az elobbinel). Igazabol 3 tipuson gondolkodom, PIXMA MP282; PIXMA MG5250; PIXMA MP495. Remelem, tudtok segiteni a dontesben!

Ezen a linken elvileg mind a 3 fajta nyomtatorol lehet leirast talani (leginkabb a muszaki adatokhoz nem ertek, amugy nekem nagyjabol ugyanolyanok, csak ugye az aruk nem egyforma... Es meg annyit, hogy a 282-es helyett a 280-as tipusrol van leiras.)


[link]


Koszonom a segitseget!


2011. nov. 6. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az mg-t azért nem javaslom, mert a színenként cserélhető patronnal nincsenek jó tapasztalataim, elméletileg takarékosabb, de igazából csak a baj van vele. Ha nincs wifid akkor elég 282, de ha van, akkor a 495-tel jobban jársz. Nyomtatási minőséget meg lapolvasó felbontást nem néztem, nagyon nem is érdekes, ha nincs valami extrém felhasználási mód, csak fényképek + szöveg nyomtatása/bevitele, akkor mindegyik megfelelő lesz, ez 100%
2011. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!