Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni azokat a...

Hol tudom megnézni azokat a képeket, amiket már egyszer láttam a neten (letöltötte a Chrome)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol lehet ezeket a régi képeket megtalálni, ha nem töröltem a böngészési előzményeket.
2011. nov. 7. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A böngészési előzményeknek, ehhez semmi köze nincs. Ha Chrommal töltesz le, akkor általában a Chrome a C partícióra,/ha a beállításoknál nem módosítottad, hogy hova töltsön/ na szóval -C - Dokuments and Settings, /felhaszálónév/Dokumentumok- Downloads -ide kéne töltenie
2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oooóóóóó! Akkor te nem töltötted le a képeket, csak az előzményeket törölted ki? Akkor veszett fejsze.... de mondjuk csak emlékszel mégis milyen képekre volnál kíváncsi?

A google keresőbe írd be mgis mit ábrázol a kép, mondjuk - virágok,macskák, vagy bármit- klikkelj a képek keresésére, a bal oldalon a keresőben szűkítheted a kört, próbálkozz, talán bejön:)

2011. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de a googleban nem fogom tudni megtalálni
2011. nov. 10. 18:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előzményeket nem töröltem csak már olyan rég volt, hogy onnan nem akarom előbányászni
2011. nov. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!