Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítés után szétcsúszot...

Újratelepítés után szétcsúszott képernyő?

Figyelt kérdés
2 napja elszállt a gépem, nem volt időm foglalkozni vele odaadtam páromnak telepítse újra. Tegnap este tudtam ránézni, és a képernyő felbontása valami katasztrófa lett. Állítgattam, de a legmagasabbra van állítva, de előtte nem ez a felbontás volt. Homályos, csúnya, szét van csúszva. Eddig is, most Windows 7 van rajta. Gondolom amikor telepített nem a jó arány lett beállítva. Jelenleg 1024*768 van, régen 1280*800 volt. Csak akkor tudom újra beállítani, ha mindent előröl kezdek, vagy van valami más megoldás is?
2011. nov. 8. 09:15
 1/9 zeronibble ***** válasza:

"Speciális..." gomb ugyanott.

Monitor lapon "a monitor által nem megjeleníthető üzemmódok rejtése" pipa nem kell

2011. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a pipa ki van véve. Megnyitottam a súgót és ott is úgy van, hogy a felbontásnál ki kellene írni az ajánlottat, és azt sem írja ki. Semmi olyan beállítást nem találok, amivel jó lenne. :(
2011. nov. 8. 09:46
 3/9 zeronibble ***** válasza:
Lehet, hogy előtte az Adapter fülön az üzemmódok közül ki kell választanod a jó felbontást 60Hz-en sokmillió színnel (32 vagy 24 bit). Ha ez se megy, kell a monitor pontos típusa.
2011. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvasgattam fórumokat, mindent próbáltam, szerintem valami el lett állítva, mert a Hz-es fül sem jön elő. próbáltam videókártyát frissíteni, de azt írja a legfrissebb. Monitor típusához pedig a következő van beírva:Általános PnP képernyő- Szabványos VGA grafikus adapter. Egyébként egy Hp Compaq 6715s típusú laptop.
2011. nov. 8. 14:18
 5/9 zeronibble ***** válasza:
Ja, a gyártó oldaláról nem rakta fel senki a drivereket. Kb mint benzin nélkül sofőrködni...
2011. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
VGA driver, és máris be tudod állítani...
2011. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megcsinálni. Elkezdték telepíteni, csak megszakították és ezért láttam, hogy be van állíva, közben mégsem.
2011. nov. 10. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Így 3 évvel később emlékszel még, hogy hogyan csináltad meg?


Nekem is ez a problémám.

2014. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Újratöltöttem és telepítettem a drivert és utána jó lett.
2014. júl. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!