Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-re letöltött film lejátszás...

PC-re letöltött film lejátszása LCD TV-n egyszerűbben?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.

van egy 32ld350-em

van egy pc-m ami routerről (TL-R460) kapja a netet, és van egy külső usb meghajtóm. ha filmet töltök akkor felmásolom az usb-s merevlemezre és átdugom a tv-be. ez egy kicsikét macerás így egy egyszerűbb megoldásra, ötletre lenne szükségem.

Pl: letöltöm a filmet és azt egyből lássa a tv-m (sajna a tv-n nincs LAN bemenet tehát a belső háló esélytelen, így valami usb-hub, dokkoló vagy mit tudom én mi kellene)

(a gép linuxos a teljesség kedvéért, de ez annyira nem számít szerintem)

SOS-ben várom a használható ötleteket.


2011. nov. 8. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

HDMI kábel?

Nekem LG 32LW4500 tv-m van, és szintén gépen szoktam filmet tárolni. Sajna nincs Blu-Ray lejátszóm, ezért vettem 5-6 ezerért egy HDMI kábelt, összedugtam a videókarival és a tv csatlakozójával. és én így szoktam nézni.

2011. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de közbe használom a gépet.
2011. nov. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!