Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudom hülye kérdés, de 4 évre...

Tudom hülye kérdés, de 4 évre elég lehet egy core i7 2700K 3,5Ghz CPU?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk. Bár annyira rohamos a fejlődés, hogy franc tudja mi lesz 4 év múlva.
2011. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, cska én azt vettem alapul hoyhga egy régi Quadon még menneka gamek és még azt mondják pár évig fog is akkor ezek még hosszabb életüek lehetnek.
2011. nov. 8. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire is kéne? Játékra felesleges most, de 4 év múlva? Megmondhatatlan.

Szerintem komoly felhasználási irány nélkül ne vegyél ilyen CPU-t.

Valószínűleg sokkal jobban jársz ha beosztod a pénzed a folyamatos fejlesztésre.

2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát 3D rendereléshez kéne , + tényleg jó lenne már azt mondani na évente nem kell uj gép hanem elég pár évre mert ez pénzileg is kiboritó.
2011. nov. 8. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Renderelés miatt kéne akkor okésabb.

Viszont arra készülj fel (ez főleg munka miatt számíthat) hogy az új technológiákat nem fogja támogatni.

2011. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szóval van esélye hogy 4 évig elég lesz csak egyre gynegébb , kevesebb támagatásssal?
2011. nov. 8. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Játék szempontból szerintem igen, de azt leszögezném nem vagyok jós.
2011. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele egy pár hónap, és itt vannak az AMD-nek a titkos fegyvere a 12 magos processzora, ahogy megjelenik rögtön meg lesz a válasz az inteltől, és még csak 2012-őt írunk.A core i7 2700K 3,5Ghz processzor lehet, hogy 2 évig se bírja ezt a rohamos fejlődést.
2011. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Heckler ***** válasza:
Fölösleges pénzkidobás öt évre így bevásárolni. Ha veszel most egy 40 rongyos processzort (ami garantálom neked, hogy mindenre elég lesz), és három év múlva cseréled egy másik 40 rongyosra, tutira erősebb lesz akkor a géped, mintha maradnál egy 2600k-val.
2011. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!