Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szabadíthatnék fel...

Hogy szabadíthatnék fel helyet a merevlemezen? Én ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, annyira nem értek a gépekhez. Sajnos kénytelen vagyok használni pár hónapig egy régi laptopot és mikor 2 hónappal ezelőtt ideültem még a 6GB-ból volt 500MB a C meghajtón. Azóta 0 MB van, mindig hozza elő a figyelmeztető üzeneteket. Már videókat se enged, hogy végignézzek. Pedig nem is töltöttem le semmit, pár zenét és mégis megtelt a memória! A meghajtón 5 mappa van és ha összeadjuk a méretüket akkor még az 1 GB sem jön ki... A többi hol van? Így nem tudok fájlokat sem kitörölni, sem programokat, a töredezettség mentesítő kb 20kB-ot szabadít fel. Mit lehetne tenni?
2011. nov. 10. 15:44
 1/4 Egerecske ***** válasza:
Ccleaner-t használj, nem hiszem h véglegesen megoldja a gondodat,de ez is sokat segít, h helyet szabadíts fel.
2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan programok amik telepítésükkor lefoglalnak maguknak némi helyet a meghajtón...Lehet hogy feltelepítettél valami olyan programot ami lefoglalta a meghajtódat...

Vagy Töredezettség mentesítsd a meghajtót, talán azzal is nyerhetsz némi szabad helyet.

2011. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lapozófile kapásból kb egy giga a memóriádtól függően és a Windows rejtett mappáiban igen sok szemét fel tud gyűlni...
2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki, hogy ne legyen lomtár. Azt hiszem, hogy a partíciónak 10%-át a lomtár foglalja.
2011. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!