Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi windows mappa törlése?

Régi windows mappa törlése?

Figyelt kérdés
Nem rég telepítették xp-t a gépemre, windows 7 lett lecserélve vele. Na most az xp egyértelműen a C: meghajtóra került, viszont a win7 "WINDOWS" NEVŰ mappája átkerült egy másik meghajtóra. Itt csak foglalja a helyet de törölni nem tudom, mert valamit mindig talál amit írásvédett talál. A meghajtó amin a mappa van, megpróbáltam formázni de nem sikerült mert a mappára illetve a mappában lévő fájlokra hivatkozott. Hogyan tudom törölni a mappát vagy formázni a meghajtót?
2011. nov. 11. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt, nekem már bevált_ [link]
2011. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég lassan működik de töröl belőle valamit.

Köszönöm a választ! :)

2011. nov. 13. 15:12
 3/3 hzoli4 válasza:
100%
Leggyorsabban úgy törölhető a régi megmaradt windows könyvtár windows alól, hogy egyszerűen át kell nevezni windows.old könyvtárra , majd elindítani a lemezkarbantartót azon a meghajtón az adott windows könyvtár van majd ott megadni , hogy törölje rendszer fájlokat is majd ott kiválasztani és törlés indítása. Gond nélkül le fogja törölni és semmi extra program nem kell hozzá. Kipróbálva működik.
2015. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!