Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield 3 DirectX hiba!...

Battlefield 3 DirectX hiba! Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Fel szeretném telepíteni a Battlefield 3-at (kalózverziós), futnia kellene DirectX 10-esen vagy 10.1-esen, de mikor el szeretném inditani ezt a hiba üzenetet kapom: Failed creating D3D device of at least version 10.0 on adapter "NVIDIA GeForce 9400 GT (Microsoft Corporation-WDDM v1.1)" with driver "Unknown". Errors is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED ("Unsupported.").

This is typically caused by not having the minimum required DirectX support in the GPU.

For NVIDIA GPUs, DirectX 10.0 support is required.

For AMD and GPUs from other vendors, DirectX 10.1 support is required.


2011. nov. 12. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg updatelni a vga drivert.
2011. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem támogatja a kártya a DX 10-et, BF3-nál pedig ez már alap követelmény. Unagyez van nekem is a régi videókártyámmal.
2011. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem XP-d van, és az a gond
2011. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár napja találkoztam ezzel a próblémával egy barátomnál:

1. Vagy Win XP-d van, azon nem fog menni

2. Nincs fennt a legfrissebb vid. kártya driver (nálunk ez volt a probléma)

2011. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Win 7-em van, és a videókártyám támogatja a DirectX 10-et, azért is nem értem, hogy miért nem működik... :// akkor csakis a driver frissités lehet a gond, dolgozom az ügyön és meglátom mi sül ki belőle... Köszi a segítséget.
2011. nov. 14. 09:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Újabb problémával állok szemben... a driver 285.38-as verziója kellene, de azt viszont nem engedi telepíteni... már 3 fajtát leszedtem és mindegyiknél azt irja, hogy a win nem kompatibilis a programmal, pedig 64bites win 7 re volt mindegyik, és az én winem olyan.
2011. nov. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!