Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja megbolondult a gép, folyamatosan kikapcsol csak úgy magától naponta többször is, bezár magától minden futó programot és leállítja magát, visszakapcsolom, pittyeg egy párat, behozza az asztalt és egyből kikapcsol megint, aztán megnyugszik és megy minden normálisan. Eleinte vírusra gyanakodtam, de nem valószínű, mivel egy vírusirtó program sem észlel semmiféle vírust. Próbálkoztam rendszer újratelepítéssel többször is, de az sem segített, egyszerűen kifogytam az ötletekből.
2011. nov. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvastam már ilyen kérdéseket, és ott alaplap hibát írtak.
2011. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 djhell ***** válasza:
akkor hardverhiba lesz...nézd meg hogy a ventillátorok működnek-e mert nekem is volt ilyen hogy bekapcsoltam és kiakpcsolta magát mert nem működött 1ik ventillátorom és túlmelegedett... de ha nem értesz a gépekhez inkább ne nyúljkálj bele mert nagyobb kárt csinálhatsz.... hivj 1 szakit :)
2011. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. nov. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!