Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akadozik szinte minden video....

Akadozik szinte minden video. Ezt irja ki angolul, leforditottam. Mit csinaljak? A Firefox es az Explorert hasznalom, akkor is ez a problema.

Figyelt kérdés
A szervert www.rtlklub.hunál nem találhatják meg, mert a DNS keresés elromlott. DNS az a hálózati szolgáltatás, ami lefordítja egy honlap nevét az Internet címére. Ez a hiba van most gyakran okozott nincs kapcsolat az Internetbe vagy egy misconfiguredhálózatra. Azt szintén okozhatja egy hűvös DNS-kiszolgáló vagy egy tűzfal, ami megakadályozza, hogy Google Chrome férjen hozzá a hálózathoz.
2011. nov. 12. 18:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tuzfal: Zone Alarm . Lehetseges,hogy azota akadozik?Nem emlekszem. Esetleg toltsek le masik tuzfalat? Melyiket erdemes?Foleg az RTL akad,de a Tv 2 is es a You Tube is. Kulfoldon lakom es interneten nezem a magyar musorokat!

Koszonom!!

2011. nov. 12. 19:01
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cseréld le a két Adobe Flash Playert és az Adobe Shockwave Playert is. De előbb töröld a régebbit a Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiből.

Letöltések:

[link]

[link]

[link]


Letöltés, bezárod a böngészőt, bejelölöd a kockát, Install.

2011. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Vezérlőpultban megvan a "gőzölgő kávéscsésze" (Java Control Panel)? Ha igen, töltsd le hozzá ezt:

[link]

2011. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A 'gozolgo kavecseszehez' megneztem a linket,mar a gepemen van.

Holnap megnezem a tobbit,mert most nincs idom. Remelem sikerulni fog!

Koszonom!

2011. nov. 13. 02:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Amiota kiirtam a kerdest azota nem akadnak a videok! Ki ert ezt?:)
2011. nov. 14. 03:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül automatikus frissitésre beállítva az összes Adobe? Akkor szokott ilyen történni.
2011. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az Adobe Flash Playert frissitest en telepitem,nem automatikus. Tegnap este megint akadt,majd 2 ora mulva egyaltalan nem.


Koszi

2011. nov. 16. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Java Free 29-et is töltsd le.
2011. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen trójai, át kellene nézni a gépedet, nem jutott-e be?

[link]

2011. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!