Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miként újítsam fel a gépem?...

Miként újítsam fel a gépem? Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Üdv,

2010-01-27-én, összerakattam egy gépet, aminek igazából a játékok hibátlan futtatása lenne a célja, de mostanában úgy érzem, hogy nagyon elavult lett.

Mi lenne az a szempont, vagy rész a gépen, amit ti legelőször megváltoztatnátok, hogy menjenek az ÚJ játékok, teszem hozzá, max. felbontásban, és szaggatás mentesen?

Új játék pl.: Battlefield 3 - aminek nagyobb a gépigénye.

Ha megtennétek, azt is leírhatnátok, hogy mire cserélnétek ki és mit. És, hogy kb. mennyibe kerülne ezt felújítani.

Előre is köszönöm annak, aki segít!:)


4 GB RAM 2x1GB + 2GB (Samsung)

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHZ 2.13GHZ

Geforce 9800GT XFX 512Mb DDR3 HDMi PCIe

Gigabyte P41-ES3G Intel P41 LGA775

+ Samsung 500Gb 7200 16mb S-ATA2 HD502IJ


2011. nov. 13. 12:34
 1/5 Heckler ***** válasza:
Ha egyenként cserélnél valamit, semmivel nem lennél előrébb. én ezt még nem cserélném le, de ha mindenképpen újítani akarnál, akkor viszont kénytelen leszel cserélni mindent. Egy 2500k meg egy HD6950 és tökéletesen megy majd minden.
2011. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ja, úgy van ahogy az előttem lévő írta.

Amúgy ez egy jó gép, de mára kicsit elavult és jobban kijönnél, ha inkább egy új rendszert építenél ezeket az alkatrészeket meg esetleg ha tudod beszámítanák.


Memória ahogy látom ddr2, a vidi kártya gyenguska az alaplap meg elavult.


AMD Phenom II X4 955 proci meg valami jó kis vidi + memó kártya és nem lesz gondod.

2011. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így igaz lehet egy teljesen újat kéne csinálnod hogy az tökéletes legyen. Most talán egy erősebb processzor meg egy videó kártya lenne jó neked legalább 1 gigás ha nagyon fejleszteni szeretnéd. De nem nagyon ajánlom mert az az 1 gigás kártya is elég gyenge már most is illetve akkor jövőre vagy 1,5 év múlva akkor megint erősítened kellene az egészet.

Én azt tanácsolom hogy ezt hagyd így ahogy van és spórolj össze annyit hogy egy komplett olyan gépet vehessél amik 2-3 évig tuti jók lesznek és akkor ezt vagy beszámíttatod vagy eladod egybe vagy oda adod egy családtagnak. Ez egy jó kis gép de tényleg a mai játékokra ez már kevés.

2011. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

(Igen, a RAM DDR2, elfelejtettem odaírni.)

Nagyon köszönöm az eddigi kommenteket, legalább most nagyobb rálátásom van az egészre.

Ha eladnám így egyben az egész gépet, az kb. mennyit érne? Mondjuk, ha vaterára feltenném, akkor egy villámárat tudnátok ajánlani, hogy ti mennyire értékelnétek?

Köszönöm mindenkinek.

2011. nov. 13. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 40-45k körül próbálnám eladni.
2011. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!