Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty SÜRGŐS HELP!?

Call of Duty SÜRGŐS HELP!?

Figyelt kérdés
lécci segítsen vki aki ért a cod2 hoz és teepítéséhez., köszi

2011. nov. 13. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni a bajom, sry... hiba oka: A fügvénytár nincs regisztrálva. ezt írja ki mikor a vadi új eredeti cod 2 dvd beteszem az olvasómba. nem akarja indítani, és semmit nem enged vele csinálni:((( ha valaki tud megoldást a bajomra az segítsen , köszi
2011. nov. 13. 16:44
 2/4 A kérdező kommentje:
és még 1 kérdés: valóban kell a call of duty 1 hogy elindíthassam a call of duty 2 ..?
2011. nov. 13. 16:46
 3/4 anonim válasza:
Hát sajnos nem tudom mi lehet a gond, de a DVD kézikönyvében benne kell legyen a vevőszolgálat telefonszáma, ott talán tudnak segíteni. Visznot a CoD 1 biztosan nem kell hozzá.
2011. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt hiszem tudom mi a baj. Ha Windows Vistád vagy Windows 7-ed van, akkor nyisd meg Jobbklikkel a meghajtót amiben van a DVD és ott indítsd el a Setup file-t. Ha minden igaz akkor működni fog.
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!