Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gépem?

Miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1,5 hónapja került fel a Windows 7 a gépemre.Eddig tökéletesen működött, soha nem fagyott le, nem állt le tök gyors volt.Ám mostanában mikor bekapcsolom csatlakoznék az internethez: lefagy. Ha sikerül csatlakoznom, megnyitok valamit: lefagy.És nem "jön helyre" muszáj kikapcsolnom, kihúznom és utána várnom, ha újra beszeretném kapcsolni.

Tegnap csináltam vírusirtást, nem talált semmit ezért a vírust úgy ahogy kizárnám. Valamint tegnap csináltam lemez-töredezettségmentesítőt is. Azt írta hogy 10% töredezett. És 7 órahossza alatt (sőt több mint 7 órahossza alatt) 3%-ot "javított ki" a 10-ből. Ez normális, hogy ilyen lassú? És sajnos nem vártam meg, hogy végezzen ezért megszakítottam. ÉS érdekes, hogy vírusirtásközben vagy töredezettségmentesítés közben nem fagy(ott) le.

Miért csinálja ezt? Mi lehet még a gond?

Mondjuk arra is gyanakszom, hogy kevés a RAM-om mindössze 512 MB. :S


2011. nov. 13. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Nálunk is mindig lefagy. Lehet, azért mert túl sok minden van a gépen, meg túl sok programot használsz egyszerre. Frissíttesd! Az internet meg attól is lefagy, ha a családban egyszerre túl sokan neteztek. Legálább is nálunk ezektől szokott lefagyni.:)
2011. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, köszi:)

Nem használják többen a NET-et...:D

2011. nov. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!