Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gáz az ha kevés facebook...

Gáz az ha kevés facebook ismerősöd van? (tudom, égő kérdés)

Figyelt kérdés
felb*sz már h mindeki facecockozik, még órán is, nekik van 3-5-6 száz nekem meg kemény 72 XD, (bár én nem nagyon jelölgeted), olyanok is bejelöltek, akikkel egyszer beszéltem. Az egyik kocka haveromnál voltam a múltkor, megnézte az adatlapomat, azt kérdezte h csak 60 ismerősöd van(még akkor), nekem van vagy ezer:D:D, a másik meg minek neked fb ha nem is használod? Már kajak azt éreztem nem érek annyit mint ők.... Tényleg az a menő ha minél több ismerősöd van????
2011. nov. 13. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nekem is csak azért van 4000 ismerősöm hogy trollkodhassak. Minél több van facebookon, annál kevesebb igazából... van kivétel.
2011. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha a nyomorékok fészbúkoznak órán... no comment.
2011. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, nem mindegy, hány ismerősöd van? Az a lényeg, legyen a való életben olyan ember, akire számíthatsz. Nem foglalkozz azzal, kinek hány ismerőse van, nekem vannak Facebookon olyan ismerőseim, akiket a pokolra kívánnék, szerintem más is van ezzel így, és lehet, akinek 1000 ismerőse van, az még nem jelenti azt, hogy mindenkivel olyan nagyon jóban van. Én mostanában azért nem szaporítom az ismerőseim számát, mert tényleg csak azt jelölöm be, vagy azt fogadom el, akit tényleg ismerek. Pár embert inkább törölnék is, letagadnám hogy ismerem! :D


Szóval no para, nem gáz egyáltalán.

2011. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!