Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan újraindul a...

Folyamatosan újraindul a számítógépem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Amiket tapasztaltam:


- eljut a windows xp a jelszó bekéréséhez megadom és újraindul , valamikor eddig sem jut el,

- valamikor azt csinálja,hogy bejön az a menü mintha az F8-at nyomtam volna meg és nem tudok semmit kiválasztani , nem megy a billentyűzetem , kivárja a 30mp-et és újraindul

- de olyan is volt,hogy be tudtam lépni a windowsba írtam is lemezeket semmi baj nem volt , másnap úgyanúgy nem volt jó


ilyen hibaüzit is kaptam:


BCCode: 100000be bcp1: dfa0000 bcp2: 19608161 bcp3: baf2b748 bcp4: 0000000b osver: 5_1_2600 sp: 2_0 product: 256_1


2011. nov. 14. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megprobálnám újra telepiteni a rendszert egy másik verzióval tehát szedd le valahonann máshonnan és úgy rakd fel mert szerintem ez az xp hibája.
2011. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

majd a képernyőn megjelenő szöveget, PONTOSAN másold ki és másold be ide.

akkor talán többet segíthetünk!

2011. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ok,ha beenged a windows akkor megcsinálom. köszi


amúgy azt még elfeljtettem mondani, hogy boot-olni sem tudok cd-ről, ill. vmi pci.sys és atapi.sys hibát is kiírt szóval elég sok fajta problémája volt ,aminek a vége a saját maga újraindítása lett.

2011. nov. 14. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:

pci.sys és atapi.sys... ezek meghajtó programok (driverek) fontos, nélkülözhetetlen elemei.

Nem frissítettél mostanában drivereket?

(ha igen, csökkentett módban indítsd újra a gépet, remélhetőleg elindul.... és állítsd vissza a Rendszert a driver frissítés előtti időpontra.

ill. csökkentett módban, tudod kikapcsolni az automatikus újraindulást a fentebb már leírt módón.

2011. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ill. az Alaplapi drivereket sem ártana újratelepíteni...
2011. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oks. megpróbálkozom ,amiket tanácsoltál. ill. a képernyőt is megpróbálom behozni,amikor kiveszem az aut. újraindítást. addig is köszi szépen a segítséget.
2011. nov. 14. 21:47
 7/12 A kérdező kommentje:

sajnos nem engedett be azóta a windows :/ és nem tudtam megnézni azt a képernyőt amit mondtál. vírus nem okozhatja ezt amúgy?


köszi

2011. nov. 15. 13:33
 8/12 A kérdező kommentje:
vagy formatáljak egyet és újra rakjam a windows-t?
2011. nov. 15. 13:34
 9/12 A kérdező kommentje:

nagynehezen sikerült bejönnie a windows-nak,és gyorsan kikapcsoltam az automata újraindítást, azóta se jött be oprendszer,de legalább egy csomó kékhalál bejön helyette, mint pl.:


KSecDD.sys

ACPI.sys

atapi.sys


IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

PFN_LIST_CORRUPT

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA


ezek jöttek be. újraraknám a gépet,de nem tudok bootolni semmiről sem , mindig újraindul. szerinted most hogyan tovább?

2011. nov. 15. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:

hardveres okra gyanakszom.

áramtalanítás után, vedd le a gép oldalát.

Az összes csatlakozót, (főképpen az adatkábelekét)egyenként húzd le, majd csatlakoztasd vissza az Alaplapról, HDD-ről stb.

A slot-okban mozgasd meg a bővítőkártyákat.

Oldal vissza, gép bekapcs, újraindít...

(1 kérdés, Sata vagy Ata csatlakozású a HDD?)

2011. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!