Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újratelepítem, de nem...

Ha újratelepítem, de nem Ubuntuval, hanem win7-tel nem lesz baja a gépnek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy netbookot...Az Ubuntu ma nem akart elindulni, mert kiírta, hogy a lemez meghajtón hibát észlelt... javítást kértem, azóta nincs probléma.


A héten leszedik róla az ubuntut és win7 lesz helyette. Ez megoldja majd? Nem lesz több iylen probléma?


2011. nov. 16. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írja ki, hogy hibás a merevlemez. Az Ubuntu nagyon figyel erre, és jelez időben ha baj van! Nem az Ubuntu a hibás!!! Attól hogy majd a win nem szól érte, nem leszel előrébb. Irány vissza a szervíz, és mondd hogy sz.r a wincseszter, cseréljék ki MOST !!!
2011. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fizikailag nem befolyásolja a számítógépet a rajta lévő oprendszer,hogy neked melyik kényelmes azt te döntöd el,de ha ilyent kérdezel akkor nyilván pont leszarod csak működjön
2011. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Arra figyelj hogy sokszor a garancia kiterjed az op rendszerre is

2011. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ha a merevlemezzel lett volna baj, akkor azt az ubuntu nem tudta volna kijavítani magától...de itt kiírta, hogy hiba kijavítva, és utána bejött minden...azóta sincs semmi vele...
2011. nov. 16. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy az Ubuntu megsérült, de kijavította magát.
2011. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Egyébként annak aki azt mondta, hogy leszarom csak működjön...hát ez nem éppen így van. világ életemben németes voltam, angolul nem értek, az ubuntu meg angol a gépen, próbáltam, nem tölti le rá valamiért a magyar bővítést. Megáll 0/13.valahánynál... Így konkrétan kiigazodni nem tudok a gépen. Ezért kell a win7 rá...

A megoldja majd kérdésem pedig az újratelepítésre irányult...

2011. nov. 16. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

szia.

ne légy ideges :)

power:)

2011. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!