Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a kulombseg a SAMSUNG...

Mi a kulombseg a SAMSUNG T24A350 es a SAMSUNG T24A550 kozott?

Figyelt kérdés
LCD LED TV MONITOROK
2011. nov. 17. 10:52
 1/4 anonim válasza:

A Specifikációkat elolvasva a gyártó honlapján nincs tulajdonságaiban eltérés,némi méret és súly beli változtatás.

Ezen kívül a TA350 3.szériás,a TA550 pedig 5. szériás,talán némi fejlesztést végeztek rajta és annak az árát kell megfizetni.

Én is ezt a monitort néztem ki magamnak,illetve mellette nézegettem még a B2430HD és a P2470HD-et

P2470-et nem sikerült még sajnos szemügyre vennem.

Ami érdekességet találtam,hogy az olcsobbat.hu-n a B2430HD úgy van feltűntetve,hogy hangszótóval,gyártó honlapján,hogy csatlakoztassa a hangfalakat...TESCO-ban most vásárolható 65e-ért 10x6500Ft kamattmentes részletre is,ott kérdeztem,azt mondták nincs hangfal a dobozán,szóval nem a készülék tartozéka...nem értem...

2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ma hívtam a Samsungot,érdeklődtem a két monitor különbségei felől.

Az 550-es a fényviszonyokhoz igazítva automatikusan csökkenti illetve növeli a fényerőt(sötétben csökkenti,világosban növeli) valamint a telefonos kolléga által elmondottak szerint nem kell érinteni a bekapcsoláshoz,elég,ha a kezed elé tartod(elképzelhető,hogy ez csak készenléti üzemmódban igaz)

Valamiféle öko dolgot emlegetett...

Remélem ezzel a válasszal jobban segítettem,mint az előzővel.

2011. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amúgy meg tudod te is ingyenesen érdeklődni:

ingyenesen hívható 06-80-7267864 (06-80-SAMSUNG) számon hétfőtől péntekig, 8 és 18 óra között, szombaton és vasárnap pedig 9 és 16 óra között az alábbi kérdésekkel kapcsolatban

2011. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 trükkös válasza:
Hát elég rosszakat írtok! :) Nekem mind a kettő volt már és az a különbség, hogy az A350-es egy egyszerű külsejű és a hátulján is elég igénytelen ki-be meneti elrendezés van, míg az A550-es egy gyönyörű szép igényes anyagokból álló és jó elrendezésű monitor, A3350-est inkább ne is vegyél, mert a másik klasszisokkal gyönyörűbb!
2013. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!