Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WOrd- ben hogy tudom a szövege...

WOrd- ben hogy tudom a szöveget elfordítani? FONTOS!

Figyelt kérdés
beszúrok egy szövegdobozt és a doboz tulajdnoságaiban nem lehet az elforgatásra kattintani miért?
2011. nov. 18. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:

régen szövegdoboz csücskén volt egy sárga forgónyíl és azzal tetszőlegesen tudtam forgatni,most nincs.

elvileg úgy kell beállítani hogy a rajzolás eszköztár->rajzolás->forgatás tükr.->teetsazőleges forgatás

DEEEEEEE nekem nem lehet a forgatás tükr pontban egyik lehetőségre sem kattintani pedig ki van jelölve a forgatandó szövegdoboz:((( mit csináljak

2011. nov. 18. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van teamviewered szívesen elforgatom neked(a teamviewer egy olyan progi amivel más gépén- az ő hozzájárulásával- be lehet bármit állítani,amúgy van valamelyik menüben ilyen hogy szövegirány,vagy valami ilyesmi és ott...de ha átküldöd a szöveget privát üzenetbe,én berakom wordbe és egy általad megadott emailcímre visszaküldöm.Ez érdekel? Szerintem kb.max.5 perces meló lenne,amiből max.4 percet a megkeresés venne el,bár van ötletem,hogy hol keressem,csak kérdés,jó-e.
2011. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szavakat kellene elforgatnom egy térképhez ,szóval én se vágom hogy pontosan hány fokban kellene, ha használható lenne a tetszőleges forgatás pont akkor szemmértékre meg tudnám csinálni.DE nem engedi emrt halványan írja ki,nem is lehet rákattintani.

Köszönöm hogy azért segíteni akartál!

2011. nov. 18. 17:14
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

2007-ben nem lehet a szövegdobozt forgatni, 2010-ben már igen.

Ha csak az a lényeg, hogy a térképen legyen a szöveg, akkor inkább valamilyen képszerkesztővel kéne rárakni a feliratot.

2011. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sikerült panintből át a szöveget másoltam!

köszi

2011. nov. 18. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Word 2003-ban: van ilyen,hogy szövegirány váltása...ott próbálkozz,bár nálam ez most valamiért vésetten jelenik meg,azaz üzemen kívül van.
2011. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!