Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy PS2 lemez rossz, akkor...

Ha egy PS2 lemez rossz, akkor a PC sem olvassa be? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Volt egy PS2 játékom. Egyik napról a másikra nem olvasta be a gép. (aztán igazából már sok másikat sem) A PS2 már nincs meg, de most próbaképpen betettem a lemezt a PC-be és gond nélkül megjelenítette a mappákat. Nem kattogott rajta sokat, meg semmi. Akkor most mégsem rossz a lemez?
2011. nov. 18. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos az hgy beolvassa még nem jelenti azt is hogy minden fájl megvan. Hiszen láttod a fájlokat és a mappákat de lehet hogy nem mindent hiszen egy ps játéknak elég ha egy féjl nem jó és máris wrong disk üzenettel tér vissza. Ez persze lehet egy karctól is. Probáld meg kiirni egy másik jó üres cd-re ha engedi és hiba nélkül végigmegy akkar megvan a játék és így müködnie kell.
2011. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de már nincs meg a ps igy nem tudom kipróbálni.

el akartam adni, de így nem merem.

2011. nov. 18. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem tudok jobbat mint hogy árvinni egy haverhoz és kiprobálni
2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!