Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok valamit beállítani...

Nem tudok valamit beállítani a játékban?! (Tarzan)

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy a Tarzan régi nintendós változatával játszom pc-n. És hát ugye dzsojsztikkal tolom, mert úgy az igazi. Viszont eljutottam ahhoz a pályához, ahol dobozokat kell tolni, és hát egyik bill. kombinációra sem tudok tolni..Megpróbáltam a controller-be beállítani, hogy melyikkel lehessen tolni, de sajnos a hírét sem láttam olyan funkciónak, hogy "tolás".. van az ugrás, a dobás meg ilyenek, de tolás nincs. Légyszi segítsetek, hogy bírnám beállítani, mert így nem tudok tovább játszani. Köszönöm szépen előre is !!!

2011. nov. 19. 13:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!