Játék laptopon?

Figyelt kérdés

A következő a kérdés - [link] ilyen laptopom van, de nem 1 hanem 2 giga rammal.

Valamiért nem futnak rendesen a játékok rajta, azok sem amiknek a minimális gépigényénél sokkal jobb ez a gép. Egy példa - need for speed underground 2. Ezer éves játék, és itt a gépigénye - [link]

Na ez a játék minimum grafikán elfut úgy-ahogy.


Nem játékra vettem a laptopot, csak furcsa, hogy elvileg simán mennie kéne a régebbi játékoknak rajta, de alig találni olyat ami rendesen fut


2011. nov. 19. 16:36
 1/8 pink07 ***** válasza:

hát csak 32 mb videókártya van rajta, az nagyon de nagyon kicsi!

Nem elég ilyen játékokra sehogy sem.

2011. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt hogy 32 megás videókártya van azt hol láttad? Illetve hogy kellene win7 esetében megnézni. Mert én csináltam egy olyat hogy futtatás - dxdiag és ott a képernyő fül alatt azt irta az össze memóriára hogy 256 mega, ebből én arra következtettem hogy ez a videókártya mérete. Ezek szerint akkor mégse?
2011. nov. 19. 16:52
 3/8 A kérdező kommentje:
na közben megtaláltam és valóban 256os videókártya van benne
2011. nov. 19. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

"Valamiért nem futnak rendesen"

Ne viccelj már. Mitől futnának jól egyáltalán? Ez egy netbook, abból sem egy erős tipus, örülj, ha valami játék megmozdul rajta.

2011. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor a technikai paraméterek gyakorlatilag lófüttyöt se jelentenek? Nem azt várom én ettől, hogy húde milyen fasza játékok menjenek rajta, csak csodálkozom, hogy még az is csak nagy nehezen megy ami pedig a gépigény alapján bőven el kéne hogy fusson rajta
2011. nov. 19. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Az órajel önmagában nem írja le a processzor képességeit és a videókártya memóriája sem, annak képességeit, ez sokkal összetettebb dolog.
2011. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

akkor kapja be az infótanárom :D

de vmi régebbi, azért csak el fog menni rajta

2011. nov. 19. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom hogy 2011-11-19 21:21 én írtad az utolsó komentedet "kérdező" de hátha figyeled még.

A laptopokat nem játékra találták ki DE ennek ellenére lehet rajtuk komoly, nagyon komoly dolgokat csinálni (Lásd rossz PC játékok 2 3 játéka). A nem tudom hanyadik komentelőnek :D igaza van az óra jel nem árul el mindent a laptopról.

Ha egy számítógépet megnézel pl: (az enyém 4 mag 3.1gh 4giga ram 512 es GPU 7200rpm 500gigás winyó és még írhatnám fajtáit meg még részletesebben... ). ezeken már komoly gépigényt kívánó cuccok is lefutnak DE ha túlmelegedés lép fel ami egy laptop esetében nagyon jellemző akkor ezek is semmit nem érnek mert totál lassú lesz az egész.Javaslom nézd meg a laptopod egy programmal pl Everest vagy AIDA64 el és keresd meg a processor maximális hőmérsékletét.A max hőmérséklettől legalább -15 fok kel hogy ne legyen a gép lassúbb!

Lehet az oka esetleg a torrent és a wifi mellt használt programok pl: torrent+wifi +vírusírtó /zene stb...

Mivel én nem láttam a laptopot mert nem jó a link ezért nem tudok pontosabb választ adni de ezek is lehetnek az okai hogy nem jó minőségű a játék / nem futnak a játékok.

2012. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!