Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Routeren keresztül egyes...

Routeren keresztül egyes FTP-kre tudok feltölteni másokra nem. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Ha routert kihagyom, akkor mindre simán tudok feltölteni. Probáltam passzív módban is, úgy sem megy ha routert használok. A feltöltendő fájlból 512b felmegy utána mintha szakadás lenne. Két ilyen "problémás" szerver van, a többire simán tudok feltölteni. A routeren kéne állítanom valamit?
2011. nov. 21. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még az is fontos lehet, hogy a két szerver, amire nem tudok feltölteni routeren(TP-link) keresztül, windowsos szerver. A többi amikre routeren keresztül is tudok tölteni, azok mind linuxos szerverek.
2011. nov. 21. 20:31
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Portot kell nyitni a router -en, annak megfelelően milyen FTP klienst használsz. De általában az alap (21 -es) port megnyitása kell.

Bővebben:

[link]

(Forwarding - portátirányítás - alcím)

2011. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvilágosult előttem, hogy egyszerűbb lehúznom a routert és közvetlenben feltöltenem azt a heti 1-2db file-t a kritikus szerverre, mint beállítanom az átjáráshoz szükséges portot. :Đ Sok jót olvastam a linkelt oldalon, így már azt is tudom, mennyire sok ismeretlen van előttem. :D
2011. nov. 22. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!