Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani nekem egy...

Valaki tud mondani nekem egy olyan konvertáló programot amivel AVI formátumból DVD formátumot tudok konvertálni?

Figyelt kérdés

DVD formátum helyett szóba jöhet még Audio CD, VCD,CD-ROM, és CD-R.

Ha a program mellé letöltési linket is tudtok írni, akkor azt nagyon megköszönném.


2011. nov. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nero 7 teszem azt.
2011. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lordsithlord ***** válasza:

Format Factory ( [link]


Szinte mindent tud mindenre konvertálni, ráadásul ingyenes és kis hardverigényű.

2011. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szinte mindent tud mindenre konvertálni," kivéve azt amire a kérdés vonatkozik.


Viszont ez jó lesz:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lordsithlord ***** válasza:

A Format Factory vob formátumba tud konvertálni, az pedig DVD-re kiírva emlékeim szerint müködik...


Megjegyzem, kipróbáltam, a Free Video Converter is ugyanezt műveli, annyi különbséggel, hogy képes automatikusan egyből DVD-re dolgozni.

2011. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Freemake Video Converter egy szabványos DVD-videó lemezt állít elő, amit minden lejátszó visz. A FF egy vob fájlt, amit csak a "divx"-esek képesek lejátszani. Nem mindegy....
2011. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A format factory nekem már megvan kb 1 hónapja, ezt szoktam használni ha konvertálni kell valamit, de ahogy azt már előttem is írták, pont DVD formátumba nem tud konvertálni. A freemake video converter viszont működik, köszönöm szépen! megy mindenkinek a zöld kéz!
2011. nov. 23. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

[link] feliratot nem kezeli.

[link] ez igen, és a legjobbak közé tartozik.

2011. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!