Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba Satellite C660-2CG...

Toshiba Satellite C660-2CG most nagyon olcsó. Van benne buktató?

Figyelt kérdés

Le akarom cserélni a laptopomat, ma kezdetem nézelődni és rátaláltam erre:

[link]

Szerintem a tudásához és az ilyen kaliberű gépekhez képest olcsó. Viszont nem tudom, hogy meddig tart az akció. Érdemes tovább keresgetnem vagy vegyem meg ezt, amíg ennyi az ára?


2011. nov. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kissé gyenge a proci.
2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt egy kicsit részletesebb leírás a válaszolók kedvéért:

[link]

Valóban drágább máshol, bár elég szóródnak az árak. 100e-ért, 117e-ért is látni.

Buktató? Nyilván az adatokból látszik, hogy nem atomerőmű (a 4 GB memóriából is kell a videókártyának), a proci sem "tépi szét" a gépet, de átlagos használathoz (internet, iroda, kevésbé gépigényes multimédiás feladatok, ilyesmi) bőven megteszi.

Egyébként 2010-ben a Toshiba volt a "leglopottabb" notebook Magyarországon... :) Tehát népszerű.

2011. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Nekem csak annyira kell, hogy a koliban tudjak netezni, office-t használni és amíg utazom a vonaton, addig se unatkozzak... na meg néha használom a photoshopot, de ha a mostanin(Asus X58C-RAM:1GB, HDD:160Gb proci:Inetel Celeron, 220, 120GHz) fut, akkor ezen is futna simán szerintem.

Nem értek annyira a gépekhez (csaj vagyok), de akkor tudnátok nekem mondani paramétereket, amik már jónak számítanak? Vagy típust ami ár-érték arányban jó.

2011. nov. 23. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kisebb notebook szerintem jobban hordozható lenne számodra.
2011. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!