Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a mostani vinyómat átrakom...

Ha a mostani vinyómat átrakom majd a nemsokára megérkező új gépbe, akkor újra kell majd rakni rajta a Windowst, vagy nem lesz gond az "átállással"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül muszáj csak érdemes. uninstalláld a meglévő drivereket és úgy pakold át...eleinte keresgél meg újra kell telepíteni pár meghajtóprogramot, de működhet. Többször is csináltam ilyet...utoljára nyáron játszottam el hasonlót és utána úgy használtam a gépet még 3 hónapig, mire rávettem magam egy rendszer újratelepítésre...egyébként problémamentesen telt az a 3 hónap, de már egy 2 éves windows volt a meghajtón, így az újratelepítéssel gyorsult a bootolás/teljes rendszerfelállás.
2011. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak adat van rajta nincs gond,. Ha azon van az oprendszer akkor nagyon kevés arra az esély, hogy tökéletesen működjön. Az első válaszolónak csak szerencséje volt... Tedd fel újra az oprendszert, mert egy teljesen más gépben egy másik gép drivereivel ez nem valószínű, hogy jól fog működni...
2011. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor már többször szerencsém volt...

Nem nagy szám pedig...a windows bebootol (persze ha előzőleg natív ide módban volt és az új deszkán alapból ahci mód van beállítva akkor nem, ilyenkor ezt át kell kapcsolni). A windows egy kis elemzés után betölt alapértelmezett meghajtókkal és fel kell nyomni az új drivereket. Persze, mint mondtam jobb az új, de ez sem lehetetlen csak kókányabb megoldás...

Vagy megpróbálod ezt a lépést és ha nem megy akkor újrahúzod. Persze előte készülj fel rá (kedvencek, levelek, játék mentések stb elmentésével).

2011. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!