Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nyomozható ki szerintet...

Hogyan nyomozható ki szerintetek, ha az én IP címemmel léptek be óránként a sz. Gépünk bekapcsolása nélkül valahonnan g-mailemre és facebookra egy egész napon át?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, ebben a hónapban 02.-án feltörték a g-mailem és a facebook oldalam, bejelöltek olyan egyéneket, akiket nem ismerek, szerencsére még aznap észrevettem és megtettem a lépéseket ez ügyben. Feljelentést tettem, de elkeserített, hogy aznapra a Digi "éppen nekünk osztotta ki" azt az IP címet, amit másnap lefotóztam a "legutóbbi fiókhasználatnál", tehát be sem volt kapcsolva a gépünk, nem voltam neten, senki sem járt a lakásban de reggel 07:15h-tól egészen éjfélig szinte óránként belépkedett valami elmebeteg. Érdekes, hogy aznap reggeltől-estig ugyanaz az IP cím volt használatban, pedig a digi változtatja többször, naponta is és kábelen jön a világháló. Vannak elképzeléseim, hogyan lehetséges ez. . . szerintetek, "rá lehet kattanni távolról a gépünkre" ???? Előre is köszönöm a választ, kérlek valaki "bennfentes" segítsen már megérteni ezt!!! :)


2011. nov. 27. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Fizikai lehetetlenség más IP ciméröl belépni más face book jába !!


ha csak valaki nem tudta a G mail jelszavatok és azt meg nem nézte és pl megtalálta a jelszavatok


bár ezt is lehetetlen nek találom


Másik

hA A FACE book on integrálod az email címedet automatikusan kijelöli a rendszer azokat az embereket akik a Gmail fiókodba is meg találhatóak,persze csak azokat akik azzal az email címmel regisztráltak amiről esetleg írtak vagy amire esetleg te írtál :)

2011. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elvileg lehetetlenség, tudom. De szerintem a "felsőbb szerveknél (ahol dolgozik, akire gyanakszom és hozzá fért a dolgaimhoz) van ilyen sz.gép zseni, millás fizuval. És mivel bosszú hadjáratnak készült, leálltak, mert nem hagytam annyiban. A gémélre tutira tudom, hogy óránként, azt bizonyítani is tudom, de sajnos mindkét "cég külföldi, így ameddig lehet elmegyek ezzel kapcsolatosan, itthon. :) Akkor megússzák? A fenébe!!
2011. nov. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!