Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pdf dokumentu...

Hogyan lehet egy pdf dokumentumot elforgatni?

Figyelt kérdés

Ket jpg fajlbol csinaltam 1 pdf fajlt BullZip-pel. A baj az, hogy hiaba vannak az eredeti kepek jol forgatva, amikor pdf lesz beloluk, vizszintes az egesz. El lehet valahogy forgatni?


Irasos (szkennelt) dokumentumrol van szo (palyazat), es felek, hogy emiatt zarnak ki, mert csak "nyaktekerosen" lehet elolvasni. Szerintetek?


2009. máj. 13. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul készítetted a pdf-et.


Csináld meg újra, de előtte képszerkesztővel forgasd el a képeket, hátha akkor úgy jó lesz :)


Vagy használj másik programot, ingyenes pl. doPdf

[link]


Vagy pedig Adobe Acrobat Professional (nem a Reader, ez nem ingyenes) használatával lehet szerkeszteni a pdf-et, ahol el lehet forgatni az oldalakt.

2009. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az újabb Acrobat Readerekben már van egy forgatási funkció, ha rosszul tudja az ember olvasni. Ez a forgatás viszont nem kerül bele a pdf-be, hanem mindig el kell forgatni.
2009. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hiaba forgattam elore a kepet, nem lett jo. :(


Szerintetek ez lehet ok a kizarasra?

2009. máj. 13. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán értem. Elküldöd a képeket a pdf nyomtatóra.

Látod hogy el vannak fordítva.


Elindítasz egy képszerkesztőt, elfordítod a képeket, elmeneted, és utána elküldöd a pdf nyomtatóra, még akkor sem jó????


Vagy a pdf nyomtatónál nem tudod beállítani, hogy álló vagy fekvő legyen, amikor készíti a pdf-et?


Szerintem próbálgasd valamelyiket mert biztos lehet, kizárt dolog, hogy nem.

2009. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden iranyba forgattam a kepeket, minden variacioban kiprobaltam, a pdf nyomtato nem forgatja el, es nincs is ilyen funkcioja.
2009. máj. 13. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg minden nyomtatónál van Tulajdonságok/Nyomtatási beállítások
2009. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!