Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik eredeti World of...

Melyik eredeti World of Warcraft szerveren van a legtöbb magyar játékos és melyik oldalon?

Figyelt kérdés
Nos újabban megint felvetődött bennem az ötlet, hogy átmenjek eredeti szerverre a mostani tört helyett. Ha ez így alakulna akkor szívesen csatlakoznék egy olyan társaságba, kiknek anyanyelve a magyar (legalábbis többségében). A kérdésem pedig fent látható, kérlek titeket csak értelmes válaszokat írjatok, butaságokra és kioktatásra nem vagyok kíváncsi, hogy mennyire kocka vagyok és a többi és a többi.. :) Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2011. nov. 28. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bloodscalp alliance 98% magyar. Szupergyökerek. Jobb volt a szerver, amikor még volt nemzetközi community.
2011. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos amikor én játszottam eredetin még, akkor a Bloodscalp alliance oldalán a general chat is magyarul ment. De ez még a TBC-s időkben volt. Ahogy olvasom ez mostanra sem változott.


Egyébként általában elmondható, hogy magyarokkal nem jó játszani. Kivéve ha minden második percben azt akarod hallani, hogy valaki a másik felmenőit szidja. Ha meg nem ez van, akkor is mindig akad olyan gyökér, aki az "I'm winning on threat!" kategóriába esik. Persze kivételek akadnak.

2011. nov. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondjuk többnyire csak azért szeretnék magyar társasággal játszani, mivel az angol illetve egyéb idegennyelvi tudásom kissé gyér és szeretném ha könnyebben szót tudnék érteni a játékosokkal. :)
2011. nov. 28. 18:48
 4/4 anonim válasza:
Nos én a mai napig Bloodscalp-en játszok és a guild-emben (amiben eléggé magas pozícióval rendelkezem), rengeteg értelmes játékost szedtünk össze, amin már szinte meglepődtem. Persze akadtak idióták, de a legszánalmasabb dolgokat amiket eddig a játékban láttam nem magyarok követték el. Aki manapság reflex-ből mondja mindenre ami a magyarokkal kapcsolatos, hogy szar, az sok jóból kimaradhat.
2012. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!