Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP-n eltűnt a tárca,...

Windows XP-n eltűnt a tárca, hogy tehetem vissza?

Figyelt kérdés
A probléma állandó, én nem piszkáltam semmihez gép ujra lett inditva. Köszönöm előre is a segitséget!
2011. dec. 2. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem tárca, hanem TÁLCA
2011. dec. 2. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a korábbi helyére, és az alatt a képernyőből kihúzod az egérmutatót, akkor megjelenik? Ha igen, jobb klikk/Tulajdonságok/Tálca automatikus elrejtése ne legyen pipálva.

Más eset nem is fordulhat elő amikor eltűnik, mert ki nem kapcsolható.

2011. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia van fent ikonsor megjelenítő progi ?
2011. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Ilyet én nem tudok csinálni ezek a lehetőségek nem jelennek meg és a tálca sincs elrejtve


2: Nemhistzem h szükség lenne rá, hisz eddigis működött



Mikor bekapcsolom a gépet megjelenik aztán tölt tölt befele és utána visszafordithatatlanul eltünik a tálca

2011. dec. 2. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul értelmezted a kérdésem


Ha lehúzod a tálcáig az egeret akkor megjelenik?


linkelek be egy képet a képen felül van fent egy ikonsor

hasonló van e feltelepítve mert ezekkel a kis kütyükkel kilehet kapcsolni a tálcát


[link]

2011. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy de csak visszajött valahogy:) köszönöm a tanácsokat
2011. dec. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!