Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feldaraboltam egy fájlt total...

Feldaraboltam egy fájlt total commanderrel de eggyesítés után mindíg kiírja hogy crc fájl ellenörzése hibát jelez mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:09
 1/3 csacsi2 ***** válasza:
Nem azt írja, hogy a CRC fájl nincs meg? Minden esetre egyesítéskor létrehoz egy out kiterjesztésü fájlt, azt írd át arra mi valójában (pl *.rar ).
2011. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azt írja ki hanem amit leírtam és ez egy iso file az assassin's creed brotherhood és telepítés közben is kiírja a crc hibát
2011. dec. 4. 10:50
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Akkor sajnos nem sikerült jól a darabolás. Legközelebb csináld inkább Winrar -al, vagy 7zip -el.

Ezt meg mindig kiírja:

[link]

Viszont a fájlt elkészíti, csak vagy nincs kiterjesztése, vagy egy out fájl lesz amit át kell nevezni.

A TC nem kezeli csak az SFV -fájlokat ezzel ellenörzi. Ha az nincs nem tudsz mit tenni. Próbáld meg winrarral összetenni, jobbat nem tudok.

2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!