Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy gyenge konfigom ezt...

Van egy gyenge konfigom ezt mivel lehet tuningolni?

Figyelt kérdés

Ehhez a géphez csak vakácioba vagy nyáron kerülök de akkor majdnem végig ott vagyok:

AMD Athlon XP, 1666 MHz 2000+

512 MB DDR SDRAM (200 MHz)

nVIDIA GeForce4 MX 4000, 64 MB

Jetway V266DM (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR)


Arra gondoltam hogy veszek bele egy video kártyát de csak annyit tudok hogy AGP-s kell bele de nem tudom mit bir az alaplap és a proci, meg még egy 1 GB-os Ramot gondoltam.

Álltalába netezek de csak a régebbi játékok mennek pl a San Andreas de néha laggol kb ez a plafon amit bir.


Irjátok meg mivel lehetne feljavitani és pontosan a paramétereit.

Elöre is köszi.


2011. dec. 4. 13:09
 1/4 Tudor Vidor ***** válasza:
Az igazság az, hogy lehetne még tuningolni, de nem szabad. Jobban jársz ha veszel egy új gépet.Ezt próbáld eladni.
2011. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek +pont egyet értek vele.
2011. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elöször is akkor mondjatok tippeket hogy mivel lehetne tuningolni és utánna hogy mennyiért lehetne eladni.

A másik hogy akkor milyen gépet vegyek ami nem drága...?

2011. dec. 4. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:

RAM-ot tehetsz bele, az sokat dobna rajta, de ugyan akkora modulokat használj, azt ajánlják. Tehát egy vagy két 512MB-osat rakj bele (vagy akár hármat), de minél inkább hasonlót az eredetihez. Ha csak egy hely van benne még, érd be eggyel. AGP videókártyák aránytalanul drágák, nem érdemes venni, és asszem régi procit sem.

Eladni nagyon maximum 10.000 Ft-ért lehetne, különben már átvered a vevőt.

100.000 Ft-ért használható gépet lehet venni vagy összerakni, de ilyen árban inkább egybe venni érdemes, alsó kategóriában már nem húznak le annyira mint a félmilliós gépeknél, és legalább biztosan működik.


[link]


a harmadikat érdemes (Gamer Premium HD PC [link] )

ennél kisebbet nem érdemes venni


Szeretem ezt az oldalt, mert nyomon lehet követni a számítógépek alakulását.


Remélem segítettem.

2011. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!